IV Bieg Częstochowski

• -

Category : Bez kategorii

Opublikowano 14 kwietnia 2012 | Autor: Aleksander Ciuraszkiewicz IV Bieg Częstochowski organizowany przez Klub Ludzi Aktywnych Zabiegani. Zwycięzcą czwartej edycji Biegu został reprezentant Kenii Edwin Kirvi z czasem 29 minut 57 sekund, drugie miejsce zajął Daniel Woch z częstochowskiej AJD, natomiast trzeci był Rafał Nowak z Budowlanych Częstochowa. Wśród kobiet najlepsza okazała się reprezentantka Ukrainy Tatiana Mazantseva, która w pokonanym polu zostawiła Dominikę Napieraj z AZS-u AWF Wrocław oraz Karolinę Pilarską z WKB Meta Lubliniec. Zapraszam do galerii fotografii sportowej. W ramach 4 Biegu Częstochowskiego rozegrane zostały także II Mistrzostwa Polski Budowlanych i Architektów w biegu długodystansowym na 10 kilometrów. Tutaj na podium kolejno znaleźli się Adam Wałowski z WKB Meta Lubliniec, Andrzej Seweryn z Wampol Mysłowice oraz Mirosław Boczar z Brzegu.